Promocje dealera

Skorzystaj z oferty promocyjnej i zamów wymarzony motocykl na kolejny sezon

2023-10-31


Koniec roku to najlepszy czas na zakup motocykla na kolejny sezon. Dla wszystkich tych, którzy zdecydują się na złożenie zamówienia w salonach Ducati w listopadzie 2023 roku przygotowaliśmy niepowtarzalną ofertę, dzięki której można zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Do wszystkich modeli wyprodukowanych w 2022 i 2023, które znajdują się aktualnie na stanie magazynowym oficjalnej sieci salonów Ducati w Polsce, proponujemy obniżenie bazowej ceny motocykla, lub wymiennie zniżkę w wysokości do 5000 zł na odzież i akcesoria Ducati. Oferta obowiązuje tylko do końca listopada bieżącego roku i dotyczy wybranych modeli Ducati i Scrambler Ducati. Liczba pojazdów objętych promocją jest ograniczona, a oferta dotyczy wyłącznie pojazdów zarejestrowanych w Polsce do końca 2023 roku.

Dla zamówień na wszystkie nowe modele z roku produkcji 2024, które zostaną złożone w salonach Ducati do czwartku 30 listopada 2023 roku włącznie, gwarantujemy utrzymanie ceny na niezmienionym poziomie. Oferta obejmuje wszystkie modele Ducati oraz Scrambler Ducati, a skorzystanie z listopadowej promocji to ostatnia szansa na zakup motocykla w dotychczasowej cenie, zanim zacznie obowiązywać cennik na rok modelowy 2024. Nie zwlekaj z decyzją o zamówieniu, aby na wiosnę cieszyć się wymarzonym motocyklem.Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Twoim dealerem Ducati.


#Ducati #Ducati2024 #Promocja